Wielkanoc z Radą Rodziców

Tradycyjnie już Rada Rodziców zorganizowała naszym podopiecznym szkolny konkurs artystyczny, zaś zebrane prace i wypieki zostały sprzedane na szkolnym Jarmarku Wielkanocnym.

Tegoroczne hasło przewodnie brzmiało „Wielkanocna ozdoba”. Zadaniem uczestników było przygotowanie dowolnej ozdoby wielkanocnej. Prace konkursowe dzieci i młodzież przygotowały zarówno w domu, wspólnie ze swoimi rodzinami, jak i podczas zajęć szkolnych.

Wpłynęło 40 ciekawych i oryginalnych prac. Drobnymi nagrodami i dyplomami uhonorowani zostali wszyscy uczestnicy konkursu. Podsumowania konkursu dokonano w dniu 26.03.2024 r. w dwóch grupach wiekowych: dzieci przedszkolne oraz uczniowie SOSW.

Jarmark Wielkanocny w tym roku odbył się 22.03.2024 r. Zainteresowani mogli zakupić świąteczne ozdoby i wypieki.

Opracowała: Urszula Kołodziej