Rozstrzygnięcie konkursu „Symbole Świąt Bożego Narodzenia”.

IMG_0845Podczas szkolnego Koncertu Kolęd ogłoszono wyniki konkursu plastycznego „Symbole Świąt Bożego Narodzenia” zorganizowanego przez Radę Rodziców przy SOSW w Sulęcinie. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród naszych wychowanków – do organizatorów spłynęło aż 36 prac! Były to różnego rodzaju bombki, łańcuchy, kartki świąteczne oraz przestrzenne dekoracje o tematyce bożonarodzeniowej.

Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców uczniowie odebrali z rąk Pani Zofii Topczewskiej, przedstawicielki Rady Rodziców, oraz Pani Dyrektor Danuty Malinowskiej. Duża liczba prac konkursowych oraz ich niezwykły urok sprawiły, że komisja konkursowa oprócz planowanych nagród przyznała też wiele wyróżnień, zaś każdy z uczestników konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodki drobiazg. Poniżej przedstawiamy wyniki.

KATEGORIA I: ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
1. Grupa przedszkolna I A
2. Grupa przedszkolna I C
3. Grupa przedszkolna I D