Monthly Archives: Grudzień 2019

Rozstrzygnięcie konkursu „Symbole Świąt Bożego Narodzenia”.

Podczas szkolnego Koncertu Kolęd ogłoszono wyniki konkursu plastycznego „Symbole Świąt Bożego Narodzenia” zorganizowanego przez Radę Rodziców przy SOSW w Sulęcinie. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród naszych wychowanków – do organizatorów spłynęło aż 36 prac! Były to różnego rodzaju … Continue reading

Życzenia świąteczne…

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Klasowe spotkania wigilijne w SOSW.

Mikołajki (06.12.2019r.)

W dniu 6 grudnia w naszym przedszkolu panowała wielka radość, dzieci z niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa – Św Mikołaja! Gdy tylko usłyszały dzwoneczek wiadomo było, że Mikołaj już nadchodzi.

Myśliwskie paczki dotarły do SOSW

Myśliwskie paczki dotarły do SOSW.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Koncert Kolęd w SOSW (19.12.2019r.)

Dziś odbył się w naszej szkole coroczny Koncert Kolęd. Uczniowie, nauczyciele, rodzice mięli okazję wspólnie spotkać się i zaśpiewać wiele bożonarodzeniowych utworów.