Archiwum autora: sosw2

104. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę

„Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”

Opublikowano Uncategorized | Skomentuj

Przerwa na czytanie 2022 r.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie kolejny raz wziął udział w III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu    w czytaniu na przerwie.

Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej organizowana jest wojewódzka uroczystość wręczenia odznaczeń i nagród zasłużonym nauczycielom przez Lubuskiego Kuratora Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim. W tym roku w gronie odznaczonych znalazła się nasza koleżanka Wioletta Kaźmierczak, która odebrała z rąk … Czytaj dalej

Dzień Edukacji Narodowej

Przedstawiciele    Samorządu  Uczniowskiego: Aleksander  Gliniak, Wiktoria Łukasiewicz, Wiktoria Krawczyk z okazji  Dnia Edukacji Narodowej przekazali kartki z życzeniami dla nauczycieli  i pracowników  naszego Ośrodka.

Pasowanie na przedszkolaka!

Dnia 12 października 2022 odbyła się uroczystość na pasowanie przedszkolaka. W naszym ośrodku zagościły dzieci w odświętnym ubiorze, co upiększyła nam malownicza ścianka w tym dniu. Wszystkie dzieci dostały słodkie upominki oraz książeczki Jana Brzechwy pod tytułem ,,Tydzień”.

Uczniowie SOSW w Sulęcinie na meczu Lecha Poznań

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie mieli okazję uczestniczyć w wielkim wydarzeniu sportowym, jakim był mecz piłki nożnej PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Radomiakiem Radom.