Archiwum autora: sosw2

Bezpieczny Internet

Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej  w wielu państwach całego świata.

Opublikowano Uncategorized | Skomentuj

BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE (09.02.2024 r.)

Ferie zimowe to czas wypoczynku, ale również dobrej zabawy i sportów zimowych. Jednak, żeby był to czas spędzony bezpiecznie zawsze warto przypomnieć kilka istotnych wskazówek.

Opublikowano Uncategorized | Skomentuj

Bal karnawałowy w SOSW (07.02.2024 r.)

Dnia 7 lutego odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie.

Opublikowano Uncategorized | Skomentuj

Wyjście na lodowisko wychowanków internatu

W dniu 16.01.2024r wychowankowie opieki całodobowej wraz z wychowawcami wybrali się na Kryte Lodowisko w Sulęcinie.

Opublikowano Uncategorized | Skomentuj

Wyjście na mecz Olimpii Sulęcin (18.01.2024 r.)

W dniu 18 stycznia wychowankowie opieki całodobowej wzięli udział we wspólnym kibicowaniu podczas meczu lokalnej drużyny siatkarskiej Olimpii Sulęcin.

WYCHOWANKOWIE SOSW SULĘCIN NA MISTRZOSTWACH EUROPY

Wielkie emocje sportowe, głośny doping publiczności, prowadzony przez spikera, wspomagany  bębnami i trąbkami – wszystko to mogli osobiście przeżyć wychowankowie opieki całodobowej Specjalnego Ośrodka  Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie wraz z wychowawcami.