Konkurs na projekt znaku graficznego – LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie

UWAGA KONKURSDyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.

Zadaniem uczestników jest stworzenie projektu znaku graficznego LOGO, który będzie miał wszechstronne zastosowanie: identyfikacyjne, korespondencyjne i promocyjne Ośrodka.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół z terenu Powiatu Sulęcińskiego oraz uczniów SOSW w Sulęcinie.

Uczestnik konkursu musi wykonać do 23 czerwca 2017 r. maksymalnie dwa projekty znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.

Prace konkursowe należy złożyć w sekretariacie Ośrodka lub nadesłać za pośrednictwem poczty (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
ul.
Lipowa 12
69-200 Sulęcin
z dopiskiem: „Konkurs na projekt LOGO SOSW w Sulęcinie”.

Projekty będą oceniane przez Komisję Konkursową pod względem zgodności projektu z wymogami konkursu, oryginalności znaku, łatwości zapamiętania, pomysłu, czytelności i funkcjonalności projektu oraz estetyki wykonania.

Autorowi zwycięskiego projektu zostanie przyznana nagroda rzeczowa.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 26 września 2017 r.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się w Regulaminie oraz na stronie www.sosw-sulecin.edu.pl

Ewentualne zapytania dotyczące konkursu można kierować do pani Anny Szemitko,
nr tel.: 606464228.

REGULAMIN KONKURSU I ZAŁĄCZNIK (do poprania TUTAJ!!!)