Akcja/ konkurs plastyczny „Kartka świąteczna ode Mnie dla Ciebie” w oddziałach przedszkolnych SOSW Sulęcin

W dniach  26.11.2020 r. – 09.12.2020 r. w oddziałach przedszkolnych przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie odbyła się akcja/konkurs plastyczny  „Kartka świąteczna ode Mnie dla Ciebie”, w ramach których wykonane przez dzieci kartki świąteczne z życzeniami zostały przekazane mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Tursku.

Każde dziecko wykonało jedną kartkę świąteczną z życzeniami. W ten sposób dzieci z grup przedszkolnych: „Rycerze”, „Gwiazdki”, „Biedronki”, „Motylki”„ Sówki” oraz „ Pszczółki” mogły sprawić radość seniorom, którzy w tym trudnym czasie mogą czuć się samotni.

Plachimowicz Weronika