Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Nowy rok szkolny 2022/2023 rozpoczął się w SOSW w miłej atmosferze i z uśmiechem na ustach!

Pani Danuta Werner – dyrektor SOSW przywitała przybyłych gości: Panią Iwonę Walczak – Zastępcę Burmistrza Sulęcina, Pana Czesława Symeryaka
– Przewodniczącego Rady Powiatu oraz Pana Tomasza Jaskułę – Starostę Sulęcińskiego. Przedstawiła również nowego katechetę Księdza Szymona Kluja. Następnie przywitała  wszystkich zebranych– uczniów, rodziców, pracowników, a szczególnie uczniów nowoprzyjętych. Zapewniła ich, że rozpoczynają naukę w przyjaznej szkole i z najlepszymi nauczycielami. Poprosiła Pana Starostę o pomoc przy wręczaniu stopni awansu zawodowego nauczycielom dyplomowanym:
Pani Joannie Pater i Pani Agnieszce Bojar oraz nauczycielom kontraktowym:
Pani Magdalenie Kosmalskiej i Pani Natalii Cichomskiej. Wszyscy uczniowie poznali swoich wychowawców i po dźwięku pierwszego dzwonka rozpoczynającego rok szkolny udali się do klas.