Bal karnawałowy w SOSW (07.02.2024 r.)

Dnia 7 lutego odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie.

Tego dnia już od rana w klasach i korytarzach szkolnych pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów z różnych bajek, komiksów. Każda klasa miała możliwość  pozowania do zdjęcia na ściance karnawałowej. Na sali podczas tanecznej zabawy wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy wszystkim uczniom, wychowawcom i osobom wspomagających za stworzenie świetnej atmosfery.

Weronika Plachimowicz-Działak