Mikołaj w Ośrodku! (06.12.2021r.)

„Ho, ho, ho, idzie Święty Mikołaj”! Taki głos dało się słyszeć na korytarzach i  w klasach  Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie 6 grudnia. Dzieci  już  od rana  z  niecierpliwością  spoglądały na  drzwi, zaglądały przez okno, nasłuchując „mikołajowych”  dzwoneczków. W     tak   wyjątkowy   dzień   przedszkolaki i uczniowie specjalnie włożyli  ubrania z mikołajkowymi motywami. Mikołaj i jego pomocnicy -śnieżynka i elf- przynieśli przedszkolakom i uczniom  życzenia oraz   worek prezentów. Radości, zdziwienia i  ekscytacji nie było końca. Świąteczna atmosfera  wraz z dźwiękiem mikołajowego dzwoneczka unosiła się w  całej szkole.

Zachwycone  dzieci zaprezentowały   mikołajowi    piosenki,  wierszyki,   a   nawet  popisały   się   wiedzą matematyczną.  Mikołaj podczas wizyty rozmawiał z dziećmi, zachęcając je do bycia grzecznymi,   koleżeńskimi,   uczynnymi   i    dobrymi   wobec innych.  Mikołajki przygotowywali  z  opiekunkami  uczniowie   Samorządu Uczniowskiego: Fabian Guźniczak, Gabriela Grudzińska i Filip Nowak. Serdeczne podziękowania składamy Świętemu   Mikołajowi,   że  pomimo  pracy  nie  zapomniał
o naszych   dzieciach i  uczniach. Z  utęsknieniem  będziemy  oczekiwać  ponownej   wizyty
za  rok. Do zobaczenia 6 grudnia 2022 r.