SOSW to nadal Solidarna Szkoła

Nasza szkoła  kontynuuje  zadania 
z projektu Solidarna Szkoła prowadzonego
przez Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Tytuł  Solidarnej Szkoły– jaki otrzymaliśmy kilka lat temu, przypomina nam i motywuje nas do niesienia pomocy potrzebującym  osobom, kształtowania  w  uczniach  i  uczennicach wrażliwości  na   potrzeby i wyzwania stojące przed społecznością lokalną oraz ich globalny kontekst. W tym roku zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli do przynoszenia plastikowych nakrętek, które przekazane będą na leczenie  uczennic i  uczniów naszej szkoły.                                                                                                     

Wioletta Kaźmierczak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.