„Dzyń, dzyń, dzyń, dzyń”…
Taki dźwięk od rana wybrzmiewał na szkolnych korytarzach.Przedszkolaków   i    uczniów    Specjalnego Ośrodka   Szkolno-Wychowawczego 6 grudnia odwiedził długo oczekiwany gość – mikołaj,
który przyszedł z życzeniami  i  workiem pełnym prezentów.

Dzieci i uczniowie  w tym wyjątkowym dniu i na tak ważne spotkanie włożyli  ubrania z  mikołajkowymi oraz  zimowymi  elementami. Klasy przyozdobione zostały w zimowe  motywy. Świąteczna atmosfera  wraz z dźwiękiem mikołajowego dzwoneczka unosiła się w  całej szkole. Radości, zdziwienia i  ekscytacji nie było końca. Szczególnie  zachwycone  wizytą  wyjątkowego gościa  były najmłodsze  dzieci. Mikołaj usłyszał   specjalnie przygotowane  na   jego  wizytę  piosenki  i  wierszyki. Podczas   rozmów z dziećmi przypominał z humorem o zasadach zachowania wobec koleżanek, kolegów i osób dorosłych.  Z  utęsknieniem  będziemy  oczekiwać  ponownej   wizyty. Po raz kolejny mówimy- do zobaczenia za rok! Mikołajki   przygotowywali     z    opiekunkami Barbarą Nowak Mazurczak i Wiolettą Kaźmierczak  uczniowie   Samorządu   Uczniowskiego: Wiktoria Krawczyk, Wiktoria Łukasiewicz, Zuzanna Woźniak i Kamil Wojewódka.