Walentynki (14.02.2023 r.)

Z okazji walentynek  14 lutego do klas
i gabinetów zawitał „amorek Wiktoria”
z pomocnicą, również Wiktorią.
Uczennice z Samorządu Uczniowskiego przygotowały niespodziankę dla uczniów i pracowników szkoły.

Dziewczęta obdarowały wszystkich czerwonymi serduszkami, które symbolizują miłość, serdeczność, dobro, życzliwość oraz przyjaźń. Obok czerwonych serduszek „amorek” rozdawał kupony z miłymi słowami, które można było przekazać dalej. Te drobne upominki sprawiły radość i wywołały uśmiech nie tylko na uczniowskich buziach.

Święto Walentego przypominało wszystkim także o otwieraniu naszych serc na potrzeby innych ludzi. Uczennice zachęciły wszystkich uczniów i nauczycieli do włączenia się w akcję pomocy dla chorej na SMA Igi Czekalskiej i przynoszenia do szkoły plastikowych nakrętek. Nakrętki zostaną przekazane na pozyskanie środków na leczenie dziewczynki. Życzymy wszystkim, żeby walentynki trwały cały rok.

Barbara Nowak-Mazurczak, Wioletta Kaźmierczak

opiekunki Samorządu Uczniowskiego