Bal karnawałowy uczniów klas ZET i oddziału RW (17.02.2023 r.)

W piątek, 17 lutego 2023 rok, uczniowie klas:  
IV-VII, V-VIII SP ZET oraz Zespołu
Rewalidacyjno- Wychowawczego bawili się na balu karnawałowym w naszej szkole.
Organizatorami zabawy byli wychowawcy.

Uczniowie mieli okazję zaprezentować się w strojach karnawałowych i wykazać się umiejętnościami tanecznymi.

Bal karnawałowy to dzień niezwykły, jest atrakcją bardzo lubianą przez naszych uczniów, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dzieci bawiły się świetnie, w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych zabawach. Oprócz dyskoteki na uczniów czekał słodki poczęstunek.

Opracowała: Agnieszka Niewinowska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.