Wtorek z Olimpią (21.03.2023 r.)

Dnia 21 marca 2023 przedszkolaki oraz uczniowie naszej placówki wzięli udział w zajęciach sportowych „Wtorki z Olimpią” organizowanych przez klub siatkarski.

„Olimpia Sulęcin”. Specjalnie dla nas trening poprowadzili:

Trener Łukasz Chajec

Zawodnicy – Grzegorz Turek, Aleksander Grzegorczyk, Seweryn Lipiński, Dominik Koliński, Fabian Leitermeier, Aleks Kłysz, Mateusz Sawerwain, Rafał Prokopczuk.

Nasi uczniowie z wielką ochotą i zaangażowaniem wykonywali wszystkie ćwiczenia, które proponowali przemili zawodnicy „Olimpii”. Po skończonym treningu wszystkie dzieci, otrzymały bilety wstępu na mecz „Olimpii”, balony, a także słodki poczęstunek, który sprawił dzieciom wiele radości. W ramach podziękowań za przeprowadzony trening i świetną wspólną zabawę zawodnicy klubu siatkarskiego otrzymali specjalne podziękowania, które zostały odebrane w naszej placówce przez zawodników „Olimpii”.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Opracowała:
Aleksandra Myszczak