KONKURS „KOLOROWA WIELKANOC” I JARMARK WIELKANOCNY

Rada Rodziców, jak co roku, zorganizowała dla naszych podopiecznych szkolny konkurs artystyczny,
zaś zebrane prace i wypieki zostały sprzedane
na szkolnym Jarmarku Wielkanocnym.

Tegoroczne hasło przewodnie brzmiało „Kolorowa Wielkanoc”. Zadaniem uczestników było przygotowanie dowolnej ozdoby wielkanocnej: pisanki, koszyczka, wianuszka… Prace konkursowe dzieci i młodzież przygotowywały zarówno w domu, wspólnie ze swoimi rodzinami, jak i podczas zajęć szkolnych.

Wpłynęło 28 ciekawych i oryginalnych prac. Po raz kolejny zrezygnowano z przyznawania miejsc- pięknymi upominkami i dyplomami uhonorowani zostali wszyscy uczestnicy konkursu. Podsumowania konkursu dokonano w dniu 29.03.2023 r. w dwóch grupach wiekowych: dzieci przedszkolne oraz uczniowie SOSW.

Jarmark Wielkanocny rozpoczął się wczesnym czwartkowym porankiem. Mamy naszych uczniów uwijały się jak pszczółeczki! Dekorowały, sprzedawały, kroiły, nakładały, kasowały, donosiły! Z uwagi na fakt, że w tym roku nasi uczniowie i rodzice postarali się o dużą ilość wypieków Rada Rodziców postanowiła przedłużyć Jarmark- słodkości można było kupić także w piątek po promocyjnej cenie 😉

Padł rekord- Radzie Rodziców udało się zebrać 2 300,06zł! Zebrana kwota pozwoliła na ufundowanie nagród w w/w konkursie oraz zostanie przeznaczona na przygotowanie atrakcji dla naszych wychowanków z okazji Dnia Dziecka.

Serdeczne podziękowania Rada Rodziców kieruje w stronę uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy, którzy pod kierunkiem swojej wychowawczyni przygotowali palmy i kartki świąteczne przeznaczone do sprzedaży na Jarmarku oraz pomogli w rozstawianiu stoiska.

Opracowała: Urszula Kołodziej

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.